Üldinfo

 

Pakume Teile võimalust veeta meeldiv ja lõõgastav nädalavahetus Prahas. Prahasse lendate otse Tallinnast Chech Airlines`i liinilennuga. Kindlustame Teile transfeeri lennujaamast hotelli, majutuse kolmeks ööks ning meie partnerfirma igakülgse toe.
Reisid kestavad neljapäevast pühapäevani.

Miks just Praha?

Praha on Ida-Euroopa linnadest üks soliidsemaid ja kaunimaid. Habsburgide Austria – Ungari keisririigi aegadest on jäänud palju ilusaid monumente.

Praha pakub kõigile midagi – kultuuri ja meelelahutust käsikäes.

Tšehhi köögis on segunenud saksa, ungari ka kohalik köök.

Praha õllekeldrid on maailmakuulsad.

Prahas on elav ööelu ja palju kultuurisündmusi.

Hinnatase on suhteliselt soodne.

Praha pähklikoores:

Praha kindlus ja Püha Vituse katedraal.
Habsburgide dünastia ajal ehitatud kindlus on suurimaid omataolisi Euroopas. Tänaseni on kindluse kunagises kuningalossis presidendipalee.  Lossi juurest avaneb kaunis vaade all asuvale linnale ja Vltava jõeorule.
Kindluses asub ka Praha peakirik – 14. saj. ehitatud Svaty Viti (Püha Vituse) katedraal, kus krooniti kunagi Tœehhi kuningaid. St. Vitusesse on maetud Böömimaa pühakud, aristokraadid, kuningad ja keisrid. Kabelile annavad sära kuld, vääriskivid ja maalingud. Sealt alagab ka üks Praha tähtsamaid vaatamisväärsusi -  Kuldne tänav, mis viib ülalinnast all-linna ning mida ääristavad väikesed "nukumajakesed". Ühes neist elas ka Franz Kafka.

Praha vanalinn – Staré Meœto on ligi 1000 aastat vana. Praha pääses Teisest maailmasõjast suuremate purustusteta ja tänu sellele on seal säilinud nii gootikat, renessanssi, barokki, klassitsismi, juugendit, kubismi jne. See kõik annab Prahale kordumatu näo ja ilme ning vanalinn on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja.

 
Karli sild on Praha tuntumaid ehitisi olles Kesk-Euroopa vanim kivist sild. Sillal käib pidevalt vilgas kaubandus ning sild on meelispaigaks saanud boheemlaste hulgas.

Raekoja platsil asub 600-aastane kell, mille luukidest igal täistunnil käib läbi kaheteistkümne apostlikuju rongkäik, mida on kirjeldatud juba surematus šveikis. Kell näitab täpset kellaaega, kuupäeva, kuufaase, päikese, planeetide ja tähtede suhtelist asukohta Maa suhtes jpm. Kella kõige kuulsam osa aga on sellele 1865.a. lisatud mehhaaniline näitemäng. Spektaaklis on oma roll ka Surmal ja etteaste lõpetab oma lauluga mehhaaniline kukk.
 
Tantsiv maja – arhitektuurijumala Frank O. Gehry projekteeritud moodne kontorihoone kuulub kindlasti Praha ajaloomälestiste kõrval linna silmapaistvamate majade hulka.
 
Parizska tänav - väike Pariis Prahas, mida palistavad juugendstiilis hooned. Tänavat viib Juudikvartalisse (Josefov), mis sai oma nime imperaator Josef II järgi, kes aitas juutide elujärge parandada. Seal asub Euroopa vanim sünagoog 1270. aastast ja juutide surnuaed.
 
Krizikova purskkaevude etendus - veemuusika kontsert. Pileteid saab osta kassast peasissekäigu kõrvalt tund aega enne etenduse algust. Viimased etendused õhtuti 20:00, 21:00 ja 22:00. Piletihinnad 180 CZK/inimene, alla 6-aastased lapsed tasuta.

Karika kõrts - legendaarne kõrts on üllatavalt pisike, kuid on olnud prototüübiks Jaroslav Hašheki Karika kõrtsile, kus ropu suuga kõrtsmik Paliveè Šveikile õlut valas.

Prahas on piisavalt tegevust nii päeval kui öösel. Tulge ja veenduge ise! Arvukad performance`id, kontserdid ja näitused ootavad! Öö inimestele on aga klubisid igale maitsele.

Hotellid

Crown Plaza Prague Castle **** +

Hotell:

Hotell asub Unesco kaitse alla oleval Praha kindluse territooriumil püha Strahovi kloostri vahetus läheduses. Ajaloolise taustaga butiikhotelli minevik ulatub 16. sajandisse.  Hotellis on ärikeskus, kaunis hoov koos purskkaevudega, tervisekeskus, SPA ja tenniseväljak. Karli sild ja vanalinn ja Mala Strana on jalutuskäigu kaugusel. Uude kesklinna  viib kiiresti, mugavalt ja ööpäevaringselt tramm. Hotellis on igal sammul tunda aristokraatlikku hõngu: stiilne antiikmööbel, avarad üldruumid jne.

Toad:

Tubades on kõik mugavused, stiilne mööbel, luksuslik vannituba, hubane sisustus. Toas on TV, telefon, kliimaseade, minibaar, tee ja kohvi valmistamise vahendid, föön. Tasuta wifi, PayTV.

Lisavõimalused:

Grillõhtu hoovis koos klaasi õllega: 9 EUR
Strahovi kloostri külaskäik koos õlle degustatsiooniga: 8 EUR

Hind: 7990.-
(hind oleneb lennukohtade saadavusest)

 

Võrratu Anastasia kontsert koos aja mahavõtmisega Prahas!

15.-18. juuli!

Anastacia on sündinud New York'is ent kasvas üles ja elab praegugi Chicagos. Kui sa teda esimest korda näed, ei ärata pisike mukkimata blondiin, kes liiati paistab päris keskealine välja, sinus mingitki erutust kuid kuuldes teda laulmas ja laval showd tegemas, muutub sinu arvamus temast kiiresti. Selline ongi praegu üks ameerika ehedamaid tähti, kelle avasingel hullutas kogu maailma ning oli näiteks aasta enimüünud singel Austraalias.
2000 aasta täheks tõusnud Anastacia debüütalbum “Not That Kind” oli tõeline sensatsioon ning uskumatuna leidsime LP korraga kümne riigi Top 10-st üle maailma. Plaadi müüginumbrid ületasid õige kiiresti 5 miljoni piiri ning loomulikult oli selle edu aluseks meeletust energiast pulbitsev supersingel “I’m Outta Love”.
Sellise tämbriga tähti sünnib vaid üks kümne aasta jooksul ning näidetena võib siin tuua varasemast Tina Turner, Aretha Franklin, Taylor Dayne.

Kontsert toimub Praha Arenal 16. juulil

Meie pakett sisaldab:

Lennupileteid Tallinn-Praha-Tallinn
Lennujaamatransfeere
Majutust 3 ööd heas vanalinna hotellis hommikusöökidega
Kontserdipileteid

Hotell:

Pav ***+

Hotell:
Hotell on eriti hea asukohaga vanalinna ja uue linna piiril. Praha ajalooline keskus ja Karli sild jäävad lühikese jalutuskäigu kaugusele. Tšehhi legendaarne ja ajalooline pruulikoda ja õllekelder „U Fleku`“ on praktiliselt nurga taga. Ajalooline maja on täielikult renoveeritud.

Toad:
Hotellis on 82 mugavalt ja moodsalt sisustatud tuba. Vannituba pesemisvahendite ja fööniga, TV, kliimaseade, telefon, seif ning tasuta WIFI ühendus.

 

Paketi hind hind 8990.-